2pc bedside cabinet ISLA 44.5x40x59 cashmere matt
- Laos olemas
- 143.52€
- Maksudeta: 115.74€
- Tootja: CMM
- Mudel: 5903815010019
- Tootekood: ISLA 400069
- Saadavus: 10 tk
- ID: 374428
Kiire tarne
| Peamine | |
| Castor wheels | No |
| Door material | MDF |
| Door thickness | 1.6 cm |
| Drawers | No |
| Finishing | Opaque |
| Frame finish material | Laminate |
| Frame material | Particle board |
| Frame thickness | 16 mm |
| Handle(s) | No |
| Kõrgus | 590 mm |
| Laius | 445 mm |
| Leg height | 20 cm |
| Legs material | Metal |
| Materjal | MDF, Particle board |
| Number of packages | 1 |
| pakendi kaal | 22.5 kg |
| pakendi kõrgus | 205 mm |
| pakendi laius | 440 mm |
| pakendi sügavus | 720 mm |
| Preassembled | No |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Set contents | Bedside table x2, All necessary mounting accessories, Assembly instruction x1 |
| Shelves | No |
| Style | Modern |
| Sügavus | 400 mm |
| Surface type | Textured surface |
| Table top finish material | Laminate |
| toote värv | Cashmere |
| Type | Nightstand |
