DUO WARDROBE CASMERE COLOUR SET
- Laos olemas
- 109.74€
- Maksudeta: 88.50€
- Tootja: TOH
- Mudel: 5904507209179
- Tootekood: M-MP-SZ-DUO-DUO-KASZ
- Saadavus: 31 tk
- ID: 398396
Kiire tarne
| Peamine | |
| Country of production | Poland |
| Door colour | Cashmere |
| Door material | Particle board |
| Door type | Hinged door |
| Drawers | No |
| Exterior finish type | Matt |
| Folding design | No |
| Frame colour | Cashmere |
| Frame material | Particle board |
| Frame thickness | 16 mm |
| Handle(s) | No |
| Installation instruction | Yes |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Laius | 500 mm |
| Mirror | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Freestanding |
| Number of doors | 1 door(s) |
| Number of shelves | 2 shelves |
| Package type | Cardboard |
| Preassembled | No |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Shelf colour | Cashmere |
| Shelves material | Particle board |
| Style | Modern |
| Sügavus | 350 mm |
| toote tüüp | Closet |
| Top finish material | Laminate |
| Vendor collection name | DUO |
| Warnings | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Do not overload the shelves to avoid damage., Make sure the racking is securely fastened. |
| Wheels | No |
