MALWA SS-90 wardrobe, anthracite/white
- Laos olemas
- 166.01€
- Maksudeta: 133.88€
Kuumakse alates: 7.25 EUR
- Tootja: TOH
- Mudel: 5900354140283
- Tootekood: M-MP-SZ-MAL-SS-90-ANTBIA
- Saadavus: 139 tk
- ID: 395807
Kiire tarne
| Peamine | |
| Clothes bar | Yes |
| Country of production | Poland |
| Door colour | White |
| Door material | Particle board |
| Door thickness | 1.6 cm |
| Door type | Hinged door |
| Exterior finish type | Matt |
| Frame colour | Anthracite |
| Frame finish material | Laminate |
| Frame finish type | Matt |
| Frame material | Particle board |
| Handrails | No |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Laius | 900 mm |
| Mirror | No |
| Number of doors | 2 door(s) |
| Number of drawers | 2 drawer(s) |
| Set contents | Wardrobe x1, All necessary mounting accessories, Assembly instruction x1 |
| Shelf colour | Antracite |
| Shelf finish material | Laminate |
| Shelves | Yes |
| Shelves material | Particle board |
| Style | Modern |
| Sügavus | 500 mm |
| Thickness of furniture board | 16 mm |
| toote tüüp | Wardrobe |
| Top finish material | Laminate |
| vajalik kokkupanek | Yes |
| Vendor collection name | MALWA |
| Warnings | Ensure the cabinet is securely fastened to prevent tipping over, which can lead to injury., Keep the cabinet away from sources of open flame and high temperatures to avoid deformation or distortion of the material., Avoid overloading shelves to prevent deformation or damage. |
