SCANDI 1S SLIM OAK ARTISAN BEDSIDE TABLE
- Laos olemas
- 90.07€
- Maksudeta: 72.64€
- Tootja: TOH
- Mudel: 5900354140412
- Tootekood: M-MP-SN-SCA-1S/SLIM-ART
- Saadavus: 9 tk
- ID: 395821
Kiire tarne
| Peamine | |
| Available options | Optional lighting, sold separately |
| Castor wheels | No |
| Country of production | Poland |
| DFU / User manual | Yes |
| Door thickness | 1.6 cm |
| Drawers | Yes |
| Finishing material | Laminate |
| Frame colour | Artisan oak |
| Frame thickness | 16 mm |
| Guides type | Roller |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Plastic |
| Handle(s) | Yes |
| Kõrgus | 480 mm |
| Laius | 400 mm |
| Leg heights | 15 cm |
| Legs colour | Black |
| Legs material | Plastic |
| Materjal | Particle board |
| Number of storage drawers | 1 |
| Package type | Cardboard |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Storage shelf | Yes |
| Sügavus | 390 mm |
| Table top colour | ARTISAN OAK |
| toote värv | Artisan oak |
| Type | Nightstand |
| vajalik kokkupanek | Yes |
| Vendor collection name | SCANDI |
