Topeshop DUO SZAFKA SONOMA bedroom wardrobe/closet 2 shelves 1 door(s) Oak
- Laos olemas
- 107.01€
- Maksudeta: 86.30€
- Tootja: TOH
- Mudel: 5902838467473
- Tootekood: DUO SZAFKA SONOMA
- Saadavus: 179 tk
- ID: 330738
Kiire tarne
| Peamine | |
| Door colour | White |
| Door material | Particle board |
| Door type | Hinged door |
| Frame colour | Oak |
| Frame material | Particle board |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Laius | 500 mm |
| Mirror | Yes |
| Number of doors | 1 door(s) |
| Number of shelves | 2 shelves |
| Sügavus | 350 mm |
| toote tüüp | Closet |
