FoodSaver VS1199X manual vacuum sealer
- Laos olemas
- 66.77€
- Maksudeta: 53.85€
- Tootja: FSA
- Mudel: 5060569673713
- Tootekood: VS1199X
- Saadavus: 10 tk
- ID: 402105
Kiire tarne
| Peamine | |
| Control type | Button |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| kaal | 0.5 kg |
| Kõrgus | 103 mm |
| Laius | 48 mm |
| Length | 48 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Technopolymer |
| Package contents | Charging station, User manual |
| Package dimensions (W x D x H) | 220 x 155 x 200 mm |
| Power | 2,5 W |
| Safe to use | Y |
| toote värv | Black |
| Warnings | Keep out of the reach of children to prevent accidental use or injury. |
