GLASS TEAPOT 950ML/90512 RESTO
- Laos olemas
- 26.85€
- Maksudeta: 21.65€
- Tootja: RESTO
- Mudel: 4260709010328
- Tootekood: 90512
- Saadavus: 3 tk
- ID: 302368
Kiire tarne
| Peamine | |
| Dimensions | 177x150x115 mm |
| Kategooria kood | FRP |
| Kirjeldus | Borosilicate heat-resistant glass Stainless steel filter Plastic lid Material: Stainless steel,Plastic,Borosilicate glass. |
| Müüja koduleht | resto-kitchenware.com/en/products/french-presses/90512-Glass-tea-pot-950ml-detail |
| Saatekarbi kaal | 0.46 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 12 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 15.5 cm |
| Saatekasti sügavus | 18 cm |
| Ühik netokaal | 0.38 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.46 kg |
| Unit Brutto Volume | 0.003348 cubm |
| Water capacity | 0.95L |
