Heated mattress pad Medisana HU 662 Oeko-Tex standard 100 W White (150x80cm)
- Laos olemas
- 48.19€
- Maksudeta: 38.86€
- Tootja: MEN
- Mudel: 4015588612206
- Tootekood: 61220
- Saadavus: 6 tk
- ID: 304827
Kiire tarne
| Peamine | |
| Auto power off | Yes |
| Auto power off after | 180 min |
| Fast heat | Yes |
| Laius | 800 mm |
| Number of heating levels | 6 |
| Number of persons | 1 person(s) |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 100 W |
| Sügavus | 1500 mm |
| toote värv | White |
