Kärcher 1.513-665.0 steam cleaner Cylinder steam cleaner 1 L 1900 W Black, White
- Laos olemas
- 185.67€
- Maksudeta: 149.73€
Kuumakse alates: 8.11 EUR
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529185594
- Tootekood: 1.513-665.0
- Saadavus: 200 tk
- ID: 400568
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Accessory storage | Yes |
| Adjustable steam | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Capacity | 1 L |
| Child lock | Yes |
| Cleaning cloth | Yes |
| Cleaning surfaces | Glass, Hard floor |
| Cord length | 4 m |
| Descaling & cleaning | Yes |
| Flexible handheld nozzle | Yes |
| Hard floor brush | Yes |
| Hose length | 2.2 m |
| kaal | 3.1 kg |
| Kõrgus | 253 mm |
| Laius | 236 mm |
| Maximum tube length | 100 cm |
| Minimum tube length | 50 cm |
| Number of phases | 1 |
| Number of tubes | 2 |
| Number of water tanks | 1 |
| On/off switch | Yes |
| pakendi kaal | 4.6 kg |
| Park/storage assist | Yes |
| Power | 1900 W |
| Ready time | 0.5 min |
| Refill any time | Yes |
| Replaceable filter | Y |
| Safety valve | Yes |
| Spot nozzle | Yes |
| Steam pressure | 3.5 bar |
| Sügavus | 360 mm |
| toote värv | White, Black |
| Type | Cylinder steam cleaner |
