Stone & Facade Cleaner KARCHER RM 611 1l (6.296-227.0)
- Laos olemas
- 23.34€
- Maksudeta: 18.82€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529109972
- Tootekood: 6.296-227.0
- Saadavus: 17 tk
- ID: 400990
Kiire tarne
| Peamine | |
| Dispenser type | Bottle |
| kaal | 1 kg |
| Kõrgus | 215 mm |
| Laius | 100 mm |
| pakendi kaal | 1.2 kg |
| Substance | Liquid (ready to use) |
| Sügavus | 100 mm |
| Suitable for cleaning | Stone & Facade |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Volume | 1000 ml |
