Knitted Foot Warmer Medisana FW 150
- Laos olemas
- 62.66€
- Maksudeta: 50.53€
- Tootja: MEN
- Mudel: 4015588602597
- Tootekood: 60259
- Saadavus: 3 tk
- ID: 304832
Kiire tarne
| Peamine | |
| Easy to use | Yes |
| kaal | 750 g |
| Laius | 300 mm |
| Maximum operating temperature | 30 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sügavus | 240 mm |
| Thickness | 30 cm |
| toote tüüp | Foot warmer pad |
| toote värv | Grey |
