Kärcher 2.863-090.0 vacuum accessory/supply Turbo brush Handheld vacuum
- Laos olemas
- 48.86€
- Maksudeta: 39.40€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4054278989358
- Tootekood: 2.863-090.0
- Saadavus: 18 tk
- ID: 396409
Kiire tarne
| Peamine | |
| Brand compatibility | Kärcher |
| kaal | 300 g |
| Kõrgus | 86 mm |
| Laius | 143 mm |
| pakendi kaal | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sügavus | 146 mm |
| Suitable for vacuum type | Handheld vacuum |
| toote tüüp | Turbo brush |
| toote värv | Yellow, Black |
