Kärcher 2.863-325.0 vacuum accessory/supply Filter
- Laos olemas
- 26.18€
- Maksudeta: 21.11€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4054278926315
- Tootekood: 2.863-325.0
- Saadavus: 12 tk
- ID: 394897
Kiire tarne
| Peamine | |
| Brand compatibility | Kärcher |
| Cleaning type | Dry |
| kaal | 200 g |
| Kõrgus | 120 mm |
| Laius | 100 mm |
| Materjal | Fleece |
| Number of layers | 3 |
| pakendi kaal | 200 g |
| Sügavus | 550 mm |
| toote tüüp | Filter |
| toote värv | White |
