Kärcher 2.863-398.0 vacuum accessory/supply Nozzle Universal
- Laos olemas
- 20.32€
- Maksudeta: 16.39€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529198433
- Tootekood: 2.863-398.0
- Saadavus: 40 tk
- ID: 394896
Kiire tarne
| Peamine | |
| kaal | 100 g |
| Kõrgus | 52 mm |
| Laius | 117 mm |
| pakendi kaal | 100 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sügavus | 110 mm |
| Suitable for vacuum type | Universal |
| toote tüüp | Nozzle |
| toote värv | Black |
