Kärcher RM 626N 1000 ml Liquid (ready to use)
- Laos olemas
- 21.09€
- Maksudeta: 17.01€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529109910
- Tootekood: 6.296-225.0
- Saadavus: 200 tk
- ID: 396402
Kiire tarne
| Peamine | |
| Dispenser type | Bottle |
| kaal | 1 kg |
| Kõrgus | 215 mm |
| Laius | 100 mm |
| pakendi kaal | 1.1 kg |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
| Substance | Liquid (ready to use) |
| Sügavus | 100 mm |
| Volume | 1000 ml |
