Kärcher Suction station RCV 5
- Laos olemas
- 216.27€
- Maksudeta: 174.41€
Kuumakse alates: 9.45 EUR
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529035929
- Tootekood: 2.269-643.0
- Saadavus: 5 tk
- ID: 348647
Kiire tarne
| Peamine | |
| Brand compatibility | Kärcher |
| Dust bag capacity | 4 L |
| kaal | 4.96 kg |
| Kõrgus | 460 mm |
| Laius | 420 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sügavus | 290 mm |
| Suitable for vacuum type | Robot vacuum |
| toote tüüp | Charging base |
| toote värv | White |
