Kärcher Universal floor cloth set EasyFix Mop disposable cloth White, Yellow
- Laos olemas
- 27.47€
- Maksudeta: 22.15€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529041654
- Tootekood: 2.863-339.0
- Saadavus: 12 tk
- ID: 346322
Kiire tarne
| Peamine | |
| kaal | 100 g |
| Kõrgus | 10 mm |
| Laius | 115 mm |
| pakendi kaal | 100 g |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Sügavus | 345 mm |
| toote värv | White, Yellow |
| Type | Mop disposable cloth |
