Kitchen scale Adler AD 3173s - up to 10 kg LED
- Laos olemas
- 27.57€
- Maksudeta: 22.23€
- Tootja: ADL
- Mudel: 5903887804738
- Tootekood: AD 3173s
- Saadavus: 6 tk
- ID: 401424
Kiire tarne
| Peamine | |
| Accuracy | 1 g |
| Appliance placement | Countertop |
| Auto power off | Yes |
| Auto zero | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery type | 2 x AAA |
| Display size (HxV) | 57 x 25 mm |
| Display type | LED |
| Energy consumption indicator | Y |
| kaal | 467 g |
| Laius | 160 mm |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Non-slip feet | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Sügavus | 200 mm |
| Tare weight function | Yes |
| toote värv | Grey |
| Type | Electronic kitchen scale |
| Units of measurement | g, lb, ml ,oz |
