Medisana HU 674 Electric underblanket 100 W White
- Laos olemas
- 46.67€
- Maksudeta: 37.64€
- Tootja: MEN
- Mudel: 4015588612329
- Tootekood: 61232
- Saadavus: 9 tk
- ID: 304816
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Auto power off | Yes |
| Auto power off after | 180 min |
| Detachable cable | Yes |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| kaal | 1.2 kg |
| Laius | 800 mm |
| Number of heating levels | 4 |
| Power | 100 W |
| Sügavus | 1500 mm |
| toote värv | White |
| Type | Electric underblanket |
