Built-in washing machine ELECTROLUX EW8F348SCI
- Laos olemas
- 838.09€
- Maksudeta: 675.88€
Kuumakse alates: 36.61 EUR
- Tootja: ELC
- Mudel: 7332543983339
- Tootekood: EW8F348SCI
- Saadavus: 2 tk
- ID: 307498
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable spin speed | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Built-in display | Yes |
| Buzzer | Yes |
| Cycle time (max) | 218 min |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Display illumination | Yes |
| Display type | LED |
| Door colour | White |
| Door hinge | Left |
| Drum material | Stainless steel |
| Energy consumption per 100 cycles | 47 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Illumination colour | White |
| Inverter technology | Yes |
| kaal | 75 kg |
| Kõrgus | 819 mm |
| Lähiväljaside (NFC) | No |
| Laius | 596 mm |
| LED program stage indicator | Yes |
| Load balancing system | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Noise emission class | B |
| Noise level (spin) | 69 dB |
| Number of washing programs | 13 |
| On/off button | Yes |
| pakendi kõrgus | 880 mm |
| pakendi laius | 620 mm |
| pakendi sügavus | 660 mm |
| Power plug type | Type F |
| Rated capacity | 8 kg |
| Remaining time indication | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Sügavus | 540 mm |
| Timer | Yes |
| toote värv | White |
| Tub material | Plastic |
| Viewing window | Yes |
| Water consumption per cycle | 44 L |
| Water fill | Cold |
| Wi-Fi controlled | No |
