ELDOM FROZZY travel fridge 26l, cooling and heating function, 12V/240V
- Laos olemas
- 95.06€
- Maksudeta: 76.66€
- Tootja: ELD
- Mudel: 5908277388515
- Tootekood: TL110
- Saadavus: 1 tk
- ID: 351462
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 76 kWh |
| Bottle volume supported | 1.5 L |
| Capacity | 26 L |
| Carrying handle(s) | Yes |
| DC input voltage | 12 V |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1869621 |
| Handles quantity | 1 |
| Insulation material | Polyurethane (PU) |
| Insulation performance (delta versus ambient temperature) | 20 °C |
| kaal | 4.1 kg |
| Kõrgus | 342 mm |
| Laius | 444 mm |
| Noise level | 42 dB |
| Portable | Yes |
| Power | 58 W |
| Power source | Electric |
| Power source type | AC, Cigar lighter, DC |
| Sügavus | 413 mm |
| toote värv | Black, Grey |
