Refrigerator ELECTROLUX LFB3AE12S
- Laos olemas
- 494.76€
- Maksudeta: 399.00€
Kuumakse alates: 21.61 EUR
- Tootja: ELC
- Mudel: 7333394014555
- Tootekood: LFB3AE12S
- Saadavus: 3 tk
- ID: 343055
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input voltage | 230-240 V |
| Annual energy consumption | 146 kWh |
| Appliance placement | Built-in |
| Automatic defrost (fridge) | Yes |
| Bottle rack | Yes |
| Climate class | SN-N-ST-T |
| Connected load | 130 W |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 2.4 m |
| Door assembly | Door slider |
| Door hinge | Right |
| Egg balcony | Yes |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Freezer net capacity | 14 L |
| Freezer number of shelves/baskets | 1 |
| Freezer position | Top-placed |
| Fridge door balconies | 3 |
| Fridge interior light | Yes |
| Fridge net capacity | 174 L |
| Fridge number of shelves/baskets | 3 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard, GHS04: Compressed gas |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height | 122.5 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| kaal | 39 kg |
| Kõrgus | 1218 mm |
| Laius | 548 mm |
| Lamp type | LED |
| Maximum operating temperature | 43 °C |
| Minimum operating temperature | 10 °C |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 35 dB |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Refrigerating medium | R600a |
| Reversible doors | Yes |
| Shelves material | Plastic |
| Storage time during power failure | 8 h |
| Sügavus | 549 mm |
| Super Cool function | Yes |
| toote värv | White |
| Total net capacity | 188 L |
