Candy RapidÓ CP 8F9FFW Countertop 8 place settings F
- Laos olemas
- 296.09€
- Maksudeta: 238.78€
Kuumakse alates: 12.93 EUR
- Tootja: CND
- Mudel: 6925777800063
- Tootekood: CP 8F9FFW
- Saadavus: 5 tk
- ID: 327549
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adjustable feet | No |
| Appliance placement | Countertop |
| Apps supported | hOn |
| AquaSensor function | No |
| AquaStop function | No |
| Automatic load recognition | No |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Candy technologies (dish washing) | 35 Min Wash & Dry |
| Control panel colour | Black |
| Control type | Touch |
| Current | 10 A |
| Custom panel-ready | No |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Cycle time | 220 min |
| Cycle time (quick washing program) | 35 min |
| Delay start (max) | 23 h |
| Delay start (min) | 1 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Dishwashing programs | Auto, Glass/Delicate, Intensive, Universal , Quick, Eco |
| Door colour | White |
| Dosage assistant | No |
| Drying system | Condensation |
| Energy consumption per 100 cycles | 72 kWh |
| Energy consumption per cycle | 0.72 kWh |
| Energy efficiency class | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Floor indicator light | No |
| Half-load | Yes |
| kaal | 26 kg |
| Kõrgus | 595 mm |
| Laius | 550 mm |
| LED program stage indicator | No |
| Maximum hot water supply temperature | 60 °C |
| Noise emission class | C |
| Noise level | 49 dB |
| Number of baskets | 1 basket(s) |
| Number of place settings | 8 place settings |
| Number of washing programs | 8 |
| pakendi kaal | 30 kg |
| pakendi kõrgus | 664 mm |
| pakendi laius | 596 mm |
| pakendi sügavus | 580 mm |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Ready indicator | Yes |
| Remaining time indication | No |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Salt indicator | Yes |
| Self-cleaning filter | No |
| Sügavus | 501 mm |
| Upper basket adjustable height | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Water consumption per cycle | 8 L |
| Wi-Fi controlled | Yes |
