Activejet USB rechargeable UV ultrasonic cleaner AUC-198 white
- Laos olemas
- 41.27€
- Maksudeta: 33.28€
- Tootja: ACJ
- Mudel: 5901443392002
- Tootekood: AUC-198
- Saadavus: 200 tk
- ID: 395611
Kiire tarne
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 18650 - 2*2000 mAh |
| Capacity | 125 ml |
| Charging current | 2 A |
| Charging time | 2.5 h |
| Charging voltage | 5 V |
| Control type | Touch |
| Dimensions of the container | 8,6 x 8,6 x 3,26 cm |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Frequency | 48000 Hz |
| Indication light | Yes |
| kaal | 400 g |
| Kõrgus | 89 mm |
| Laius | 106 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Technopolymer, Stainless steel |
| Operating modes | 3 |
| Operating time (min) | 5 min |
| Package type | Box |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Rated power | 24 W |
| Rated voltage | 7,4 V |
| Safe to use | Y |
| Sügavus | 107 mm |
| tööaeg (max) | 20 min |
| toote värv | White |
| USB required | Yes |
| Warnings | Disconnect the unit from the power supply before cleaning or maintenance., Do not immerse the device in water or expose it to moisture., Avoid contact with eyes and skin when using the device. |
