KARCHER WV 5 Plus N Battery Window Cleaner - 1.633-702.0
- Laos olemas
- 112.77€
- Maksudeta: 90.94€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4054278976617
- Tootekood: 1.633-702.0
- Saadavus: 25 tk
- ID: 305457
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Area cleaned per battery charge | 210 m² |
| Battery charger included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging station included | Yes |
| Charging time | 185 min |
| Cleaning fluid | Yes |
| Dirty water tank capacity | 0.1 L |
| kaal | 700 g |
| Kõrgus | 325 mm |
| Laius | 280 mm |
| Operating time | 35 min |
| pakendi kaal | 1.6 kg |
| Second battery included | Yes |
| Sügavus | 125 mm |
| toote värv | Black, White |
| Washer | Yes |
