Steam Cleaner KARCHER SC 2 Upright AE - 1.513-509.0
- Laos olemas
- 120.68€
- Maksudeta: 97.32€
- Tootja: KAR
- Mudel: 4066529063021
- Tootekood: 1.513-509.0
- Saadavus: 1 tk
- ID: 305862
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable steam | Yes |
| Capacity | 0.4 L |
| Cleaning surfaces | Hard floor, Tiles |
| Cord length | 5 m |
| kaal | 2.5 kg |
| Number of adjustment steps | 2 |
| Package contents | EasyFix cloth for floor cleaning x 1, 1 m stripe of virtual wall, EasyFix multi-purpose floor cloth x 1, Floor nozzle: EasyFix, EasyFix cleaning cloth for delicate floors x 1 |
| Package tare weight | 4 kg |
| pakendi kõrgus | 1185 mm |
| pakendi laius | 168 mm |
| pakendi sügavus | 314 mm |
| Power | 1600 W |
| Removable water tank | Yes |
| toote värv | Black, White, Grey |
| Type | Upright steam cleaner |
| Warm-up time | 0.5 min |
