Caso 01500 50 W Silver
- Laos olemas
- 66.54€
- Maksudeta: 53.66€
- Tootja: CSO
- Mudel: 4038437015003
- Tootekood: 1500
- Saadavus: 1 tk
- ID: 390042
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Auto power off | Yes |
| Capacity | 570 ml |
| Dimensions (WxDxH) | 210 x 135 x 135 mm |
| kaal | 800 g |
| Power | 50 W |
| toote värv | Silver |
