Electrolux Pure D8 3.5 L Cylinder vacuum Dry 600 W Dust bag
- Laos olemas
- 188.77€
- Maksudeta: 152.23€
Kuumakse alates: 8.25 EUR
- Tootja: ELC
- Mudel: 7332543693863
- Tootekood: PD82-4MG
- Saadavus: 36 tk
- ID: 306325
Kiire tarne
| Peamine | |
| Annual energy consumption | 21.4 kWh |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust capacity | 3.5 L |
| Dust container full indicator | Yes |
| Dust container type | Dust bag |
| kaal | 5 kg |
| Kõrgus | 442 mm |
| Laius | 246 mm |
| Maximum input power | 600 W |
| Noise level | 57 dB |
| Number of dust bags | 2 pc(s) |
| Operating radius | 12 m |
| Proper use | Home |
| Sügavus | 300 mm |
| toote värv | Black, Grey |
| Tube type | Telescopic |
| Type | Cylinder vacuum |
| Vacuum air filtering | Hygiene Filter |
| Washable filter | Yes |
