POLONIA 2018 Sewing machine mechanical Łucznik
- Laos olemas
- 144.67€
- Maksudeta: 116.67€
- Tootja: LUN
- Mudel: 5902022183103
- Tootekood: Polonia 2018
- Saadavus: 10 tk
- ID: 350580
Kiire tarne
| Peamine | |
| Accessory storage | Yes |
| Adjustable needle position | No |
| Adjustable stitch length | Yes |
| Automatic needle threader | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Buttonhole type | 4 Step |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Free arm | Yes |
| kaal | 5.2 kg |
| Kõrgus | 270 mm |
| Korpuse materjal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Laius | 365 mm |
| Number of programs | 22 |
| Power | 70 W |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Stitch length | 4 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| toote värv | White |
