Pro ZWILLING Enfinigy 53001-001-0 black high-performance blender
- Laos olemas
- 463.51€
- Maksudeta: 373.80€
Kuumakse alates: 20.25 EUR
- Tootja: ZWL
- Mudel: 4009839537202
- Tootekood: 53001-001-0
- Saadavus: 10 tk
- ID: 305684
Kiire tarne
| Peamine | |
| Blade material | Stainless steel |
| Blender | Yes |
| Bowl capacity | 1.8 L |
| Built-in display | LED |
| Cord length | 1 m |
| Cover | Yes |
| Device lock | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Food pusher | Yes |
| Heat-resistant | Yes |
| Ice crushing | Yes |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| kaal | 5.6 kg |
| Kõrgus | 426 mm |
| Laius | 214 mm |
| Length | 193.6 mm |
| Locking | Yes |
| Materjal | Technopolymer |
| Number of speeds | 12 |
| Power | 3100 W |
| Pulse function | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Storage box | Yes |
| toote värv | White |
| Type | Tabletop blender |
