Electric kettle Maestro MR-023 (MR-023-WHITE) White
- Laos olemas
- 37.60€
- Maksudeta: 30.32€
- Tootja: MEO
- Mudel: 4897144676019
- Tootekood: MR-023-WHITE
- Saadavus: 7 tk
- ID: 396428
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Double wall | Yes |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Keep warm function | Yes |
| Kettle interior material | Stainless steel 304 |
| Korpuse materjal | Polypropylene (PP), Borosilicate glass |
| Lead cable length | 0,7 m |
| Power | 1800 - 2200 W |
| Temperature control | Yes |
| Temperature settings | 4 |
| toote värv | White |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
