Mesko MS 1307 Glass Electric Kettle 1.8 L
- Laos olemas
- 32.93€
- Maksudeta: 26.56€
- Tootja: ADL
- Mudel: 5905575910332
- Tootekood: MS 1307
- Saadavus: 8 tk
- ID: 396436
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Lever |
| Cord length | 0.75 m |
| Korpuse materjal | Stainless steel, Glass |
| LED taustvalgus | Yes |
| Maximum power | 1500 W |
| Power source | AC |
| toote värv | Black, Transparent, Steel |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |
| Water tank capacity | 1.8 L |
