Telescopic mobile ramp
- Laos olemas
- 222.08€
- Maksudeta: 179.10€
Kuumakse alates: 9.70 EUR
- Tootja: SU2
- Mudel: 4250629322724
- Tootekood: 34100
- Saadavus: 6 tk
- ID: 310402
Kiire tarne
| Peamine | |
| Easy to apply | Yes |
| Extended length | 210 cm |
| kaal | 7.2 kg |
| Laius | 100 mm |
| Length | 970 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Aluminium |
| Maxium load | 180 kg |
| Non-slip base | Yes |
| Quantity inner carton | 2 pc(s) |
| Safe to use | Y |
| Suitable for outdoor areas | Yes |
| Telescopic | Yes |
| toote värv | Black |
