Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY - PRO EASY BRUSH OIL 0.5 L - OIL FOR EASY COMBING (RINSE-OUT) OF DOG COATS
- Laos olemas
- 40.40€
- Maksudeta: 32.58€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857022432
- Tootekood: 5905857022432
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397117
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For dog |
| kaal | 500-700 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Conditioner |
| Shampoo effect | Detangling, Regenerating, Shiny, Protection |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 500 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 500 g - 999 g |
