Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY - PRO HYDRAVITAL 250 ML - MOISTURISING CONDITIONER
- Laos olemas
- 20.22€
- Maksudeta: 16.31€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857022609
- Tootekood: 5905857022609
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397113
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For dog |
| kaal | 250 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Conditioner |
| Shampoo effect | Anti-inflammatory, Regenerating, Moisturizing |
| Suitable for pet coat types | Short coat, Smooth (short) coat |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
