DR LUCY - SCENTED MIST WITH COOKIE REPELLENT 50 ML
- Laos olemas
- 15.82€
- Maksudeta: 12.76€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857029318
- Tootekood: 5905857029318
- Saadavus: 4 tk
- ID: 397122
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For dog |
| kaal | 50 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Tick and insect repellents |
| Shampoo effect | Protection, Refreshing |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 50 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
