VETEXPERT Diarvet Small breed - supplements for dogs and cats - 30 tablets
- Laos olemas
- 31.69€
- Maksudeta: 25.56€
- Tootja: VEE
- Mudel: 5902414212237
- Tootekood:
- Saadavus: 117 tk
- ID: 401301
Kiire tarne
| Peamine | |
| Additional features | Grain-free, Gluten-free |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For cat, For dog |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dosage form | Tablet |
| Gluten free | Yes |
| kaal | 200 g |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Cardboard box |
| Pet specific needs | Acute diarrhea |
| Product category | Vitamins and supplements |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Soy free | N |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Dietary supplement |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
