VETEXPERT Hepatiale Forte Large breeds - supplements for dogs - 40 tablets
- Laos olemas
- 29.25€
- Maksudeta: 23.59€
- Tootja: VEE
- Mudel: 5902414208964
- Tootekood:
- Saadavus: 23 tk
- ID: 401313
Kiire tarne
| Peamine | |
| Additional features | Sick liver, Gluten-free, Grain-free |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Dosage form | Tablet |
| Fat content | 14.92 % |
| Gluten free | Yes |
| kaal | 200 g |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Plastic jar |
| Pet specific needs | Hepatic, Liver disease |
| Product category | Vitamins and supplements |
| Protein | 59,05% |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Soy free | N |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Dietary supplement |
| Warnings | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
