VIRBAC Pyoderm - shampoo for dogs and cats - 250 ml
- Laos olemas
- 27.11€
- Maksudeta: 21.86€
- Tootja: VIB
- Mudel: 3597134005256
- Tootekood:
- Saadavus: 57 tk
- ID: 397089
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For cat, For dog |
| kaal | 250 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Germicidal, Anti-itching, Soothes irritations, Revitalizing |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
