VIRBAC Sebolytic - shampoo for dogs and cats - 250 ml
- Laos olemas
- 27.22€
- Maksudeta: 21.95€
- Tootja: VIB
- Mudel: 3597134005515
- Tootekood:
- Saadavus: 7 tk
- ID: 397105
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog, For cat |
| kaal | 250 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Repair, Absorbs excess sebum, Protection, Purifying, Anti-grease |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
