VIRBAC Vet Aquadent FR3SH - dental solution for oral hygiene for dogs and cats – 500ml
- Laos olemas
- 29.41€
- Maksudeta: 23.72€
- Tootja: VIB
- Mudel: 3597133089127
- Tootekood:
- Saadavus: 24 tk
- ID: 397097
Kiire tarne
| Peamine | |
| Additional features | Dental |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For cat, For dog |
| kaal | 500 g |
| Package type | Plastic packaging |
| Pet specific needs | Reduction of tartar formation, Bad breath, Prevention of the development of tartar and tartar re-formation |
| Product category | Oral hygiene |
| Volume | 500 ml |
| Warnings | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 500 g - 999 g |
