C&C Modular cage 3x2 110x75 cm guinea pig, hedgehog, silver grey
- Laos olemas
- 79.89€
- Maksudeta: 64.43€
- Tootja: CDC
- Mudel: 5065006565118
- Tootekood:
- Saadavus: 9 tk
- ID: 351466
Kiire tarne
| Peamine | |
| Animal type(s) | Rodent |
| Castor wheels | No |
| Category | For rodents, For a guinea pig, For rabbit, For mice and rats, For hedgehog, For hamster, For the nightjar |
| kaal | 7.5 kg |
| Kõrgus | 750 mm |
| Laius | 1100 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Product category | Cage |
| Recommended for pet type | Guinea pig |
| Seasonal offer | Spring |
| Sügavus | 370 mm |
| toote tüüp | Cage |
| toote värv | Grey |
| Weight range | 5 kg - 9,9 kg |
