Trangia Kettle Small 600 ml
- Laos olemas
- 27.30€
- Maksudeta: 22.02€
- Tootja: TRG
- Mudel: 7315082003256
- Tootekood: 200325
- Saadavus: 10 tk
- ID: 398370
Kiire tarne
| Peamine | |
| Capacity | 0.6 L |
| Handle colour | Black |
| Housing colour | Silver |
| kaal | 140 g |
| Kõrgus | 70 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Lid opening type | Manual |
| Product diameter | 130 mm |
