Pillow SEA TO SUMMIT Aeros Premium Traveller Magenta
- Laos olemas
- 41.38€
- Maksudeta: 33.37€
- Tootja: SSU
- Mudel: 9327868138197
- Tootekood: APILPREMYHAMG
- Saadavus: 9 tk
- ID: 358041
Kiire tarne
| Peamine | |
| Best uses | Travel |
| Fastener type | Clip |
| Inflatable | Yes |
| kaal | 93 g |
| Kõrgus | 110 mm |
| Laius | 390 mm |
| Materjal | TPU, Polyester |
| Pouch | Yes |
| Proper use | Neck, nape |
| Recommended age group | Adults |
| Sügavus | 290 mm |
| toote värv | Magenta |
