Cocoon Travel Set Single-Person Hammock, Blue Moon
- Laos olemas
- 67.16€
- Maksudeta: 54.16€
- Tootja: CO4
- Mudel: 799696116354
- Tootekood: HS114-SET
- Saadavus: 8 tk
- ID: 397234
Kiire tarne
| Peamine | |
| kaal | 350 g |
| Kokkupandav | Yes |
| Laius | 2850 mm |
| Materjal | Nylon |
| Maximum washing temperature | 30 °C |
| Maximum weight capacity | 180 kg |
| Number of persons | 1 person(s) |
| Sügavus | 1500 mm |
| Tent | No |
| toote värv | Blue |
| Type | Hanging hammock |
| Washable | Yes |
| Washing type | Machine wash |
