Folding toilet chair
- Laos olemas
- 45.20€
- Maksudeta: 36.45€
- Tootja: AN1
- Mudel: 5901571457550
- Tootekood:
- Saadavus: 10 tk
- ID: 363320
Kiire tarne
| Peamine | |
| Adjustable height | Yes |
| Armrest | Yes |
| Collapsible | Yes |
| Height (max) | 50 cm |
| kaal | 6.6 kg |
| Laius | 560 mm |
| Materjal | Steel |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Minimum height | 35 cm |
| Storage box | Yes |
| toote värv | Grey |
