AT03009 Elliptical seat cushion
- Laos olemas
- 34.57€
- Maksudeta: 27.88€
- Tootja: AN1
- Mudel: 5901571424071
- Tootekood: AT03009
- Saadavus: 5 tk
- ID: 364150
Kiire tarne
| Peamine | |
| Consumer life stage | Adults |
| Kõrgus | 80 mm |
| Laius | 320 mm |
| Length | 410 mm |
| Pouch | Yes |
| Proper use | Lower back |
| Substance | Foam |
| toote värv | White |
