Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
Black Diamond Camalot C4
- Laos olemas
- 65.62€
- Maksudeta: 52.92€
- Tootja: BL1
- Mudel: 793661385936
- Tootekood: BD2623050000ALL1
- Saadavus: 2 tk
- ID: 378940
Kiire tarne
| Peamine | |
| Easy to use | Yes |
| kaal | 93 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rope diameter (max) | 3.35 cm |
| Rope diameter (min) | 1.96 cm |
| toote tüüp | Camalot |
| toote värv | Purple |
| Ultra-light design | Yes |
