CABLE DP TO DVI 1M/BLACK HAFBF VENTION
- Laos olemas
- 14.26€
- Maksudeta: 11.50€
- Tootja: VENTION
- Mudel: 6922794745278
- Tootekood: HAFBF
- Saadavus: 50 tk
- ID: 396252
Kiire tarne
DisplayPort , Straight , Gender Male , DVI , Straight , Gender Male , Connector contacts plating Gold , DisplayPort version 1.2 , Colour Black , Cable type Round cable , Cable shielding Aluminium mylar foil
| Peamine | |
| 3D | Yes |
| Cable diameter | 5.2 mm |
| Cable length | 2 m |
| Cable shielding | Aluminium mylar foil |
| Cable type | Round cable |
| CnCode | 85444290 |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 20.5 x 33.4 x 11.7 mm |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | DVI |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 40 x 30 x 16 mm |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector housing material | Polyvinyl chloride (PVC) / Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kategooria kood | VCD |
| kiibistik | PS8121E |
| Kirjeldus | |
| Magnetically shielded | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Müüja koduleht | https://ventiontech.com/ |
| Plug and Play | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Summary | Vention DP to DVI Cable 1M Black. Cable length: 2 m, Connector 1: DisplayPort, Connector 2: DVI. Cable diameter: 5.2 mm, Connector 1 dimensions (WxDxH): 20.5 x 33.4 x 11.7 mm, Connector 2 dimensions (WxDxH): 40 x 30 x 16 mm. Quantity per pack: 1 pc(s) |
| Supported video modes | 1080p |
| toote värv | Black |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.215 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006125 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.087 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 30 |
