CABLE RJ45 DUAL SPLITTER/NCA-SP-02 GEMBIRD
- Laos olemas
- 10.08€
- Maksudeta: 8.13€
- Tootja: Gembird
- Mudel: 8716309096638
- Tootekood: NCA-SP-02
- Saadavus: 50 tk
- ID: 382792
Kiire tarne
| Peamine | |
| Kategooria kood | VCB |
| Kirjeldus | LAN port combiner/splitter, FTP
Allows to split 8-wire LAN port into two 4-wire ports and/or vice versa Typical installation requires two adapters. One to combine a double signal from your router onto a single ethernet cable, and another one the split the signal again to two separate sockets |
| Mudel | NCA-SP-02 |
| Müüja koduleht | https://gmb.nl/item.aspx?id=9663 |
| toote tüüp | Сплиттер |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Üksuse kasti laius | 0.06 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.2 |
| Вес без упаковки | 0.039 кг |
| Вес в упаковке | 0.045 кг |
| Длина | 0.15 м |
| Количество в палете | 0 |
| Количество в транспортной упаковке | 1 |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Размер | 200 x 68 x 25 mm |
